Șef șantier

05/22

Candidatul Ideal

– Studii superioare în domeniul construcțiilor

– Experiența pe o poziție similară constituie un avantaj

– Loialitate și confidențialitate

– Capacitate analitica, organizatorică si decizională ridicată

– Cunoștințe de limba straină reprezintă un avantaj

– Autorizație ANRE Gaz/Curent reprezintă un avantaj

– Cunoștințe operare PC: MS Office, Autocad

– Abilități de coordonare și motivare de personal

– Orientare spre rezultate

– Determinare și consecvență

Descrierea jobului

– Coordoneaza activitatea subordonatilor proprii si a subantreprenorilor de pe șantiere în conformitate cu cerinţele clientului şi legislaţia în vigoare.

– Verifica stadiul lucrarilor si incadrarea in termenele de executie;

– Urmareste respectarea proiectelor, calitatea lucrarilor si graficul de executie;

– Planifică, urmăreste si coordonează activitatea din santier a muncitorilor;

– Intocmeste necesarul de materiale, de echipamente si resurse umane pentru lucrarile pe care le executa.

– Verifica lucrarile executate atat din punct de vedere calitativ cat si cantitativ;

– Asigura incadrarea in grafic a lucrarilor pe care le conduce.

– Intocmeste rapoartele zilnice de activitate profesionala.

– Intocmeste situatiile de lucrari si obtine semnatura clientului pentru decontare

Beneficii

– Pachet salarial atractiv

– Mediu de lucru plăcut și profesionist

– Posibilități reale de promovare

– Posibilitate de colaborare pe termen lung pentru persoanele care corespund profesional.